سبد خرید

قوانین و مقررات سایت

شرایط و قوانین استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی ویشرت:

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی ویشرت به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی ویشرت و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی ویشرت از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی:
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی ویشرت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی ویشرت تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی ویشرت اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی:
هنگامی که شما از خدمات فروشگاه اینترنتی ویشرت استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه اینترنتی ویشرت ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه اینترنتی ویشرت به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی )به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا پروموشن‌ها، امکان دارد فروشگاه اینترنتی ویشرت برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه فروشگاه اینترنتی ویشرت را با تماس با ما لغو کنند.

سیاست‏‌های رعایت حریم خصوصی:
فروشگاه اینترنتی ویشرت به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. این موارد به تفصیل در صفحه سیاست حریم خصوصی توضیح داده شده است.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:
روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
فروشگاه اینترنتی ویشرت به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن  از ساعت 10 صبح الی 18 بعد از ظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات میباشد. مشتری عزیز نیز دقت لازم را در انتخاب محصول با بررسی  مشخصات آن همچون سایز، رنگ و سایر موارد مبذول می دارد.
کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت فروشگاه اینترنتی ویشرت  در صف پردازش قرار می‏‌گیرند فروشگاه اینترنتی ویشرت همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه اینترنتی ویشرت به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی ویشرت محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده،  محصول دیگری را جایگزین کند.
فروشگاه اینترنتی ویشرت مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه اینترنتی ویشرت محفوظ است.

رویه بازگرداندن کالا :
آسودگی خاطر و رضایت‌مندی مشتریان همواره از اولویت‏‌های ویشرت بوده است  و در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است. برای تمامی محصولات، ۷ روز فرصت برای بازگشت کالا درنظر گرفته شده است.

مشتریان عزیز پس از 48 ساعت از دریافت محصول ، در صورت وجود شرایط زیر و با هماهنگی فروشگاه، می توانند اقدام به عودت کالا نمایند:

1- مغایرت محصول ارسالی با سفارش مشتری

2- وجود هرگونه پارگی، زدگی یا ایراد در محصول

پس از اعلام  مشکل  از طریق تماس و یا ارسال فرم عودت کالا توسط مشتری، تیم پشتیبانی مورد را بررسی و در صورت تایید، هماهنگی جهت عودت کالا صورت می پذیرد. فروشگاه پس از دریافت محصول از مشتری،حداکثر طی 3 روزکاری با هماهنگی مشتری، کالای جایگزین را ارسال و یا مبلغ پرداختی را عودت می دهد. هزینه ارسال نیز بر عهده فروشگاه میباشد.

اگر حداکثر پس از 7 روز از دریافت کالا توسط مشتری،به هردلیلی از خرید خود رضایت نداشتند، می توانند مورد را با تماس و یا ارسال فرم عودت کالا اعلام نموده و با هماهنگی واحد پشتیبانی اقدام به عودت کالا نمایند. فروشگاه پس از دریافت محصول و بررسی سالم بودن کالا ، اقدام به ارسال کالای جایگزین و یا عودت مبلغ پرداختی می نماید. لازم به ذکر است که هزینه ارسال در این حالت بر عهده مشتری خواهد بود.

 

هزینه پستی رایگان

در کلیه سفارشات بالای 400 هزار تومان

تضمین برگشت وجه

تضمین برگشت وجه در 15 روز

ارسال به همه جا

ارسال به تمام نقاط کشور

ضمانت بازگشت

7 روز ضمانت بازگشت کالا